Zapach lata w środku zimy

Święta i Sylwester już za nami, a zima wciąż trzyma mocno, a wielu z nas tęskni za latem. Nie ma w tym nic dziwnego. Sam z pewnością przyznasz, że masz już dość zimna i pochmurnej, szarej rzeczywistości i utęsknieniem wypatrujesz pierwszych promieni słońca. Chyba nikt nie odczuwa uciążliwej aury pogodowej tak dotkliwie jak kierowcy. Trudniejsze warunki na drogach to tylko wierzchołek góry lodowej. Wsiadając do samochodu wcześnie rano nie czujesz się super wypoczęty i chętny do rozpoczynania nowego dnia w trasie. Jest zimno, wciąż ciemno, pewnie nie zdążyłeś wypić do końca porannej kawy, a na dodatek musisz rozprawić się z oszronionymi szybami, by zaraz później wsiąść do zimnego samochodu. Kiepski humor gwarantowany.

A tak naprawdę istnieje bardzo prosty sposób, by szybko poprawić sobie nastrój i sprawić, by codzienne godziny spędzone za kółkiem upływały w przyjemnej atmosferze. Jak to zrobić?

Otaczaj się letnimi, orzeźwiającymi zapachami! Sam przyznasz, że jeśli spędzasz dużo czasu w drodze, powinieneś zadbać o odpowiednie samopoczucie. Twój komfort jest niezwykle ważny. I tutaj pojawia się nasz cichy, drugoplanowy bohater – zapach samochodowy. Niepozorny gadżet, dodatek, a jak wiele zmienia. Zima to idealna pora na orzeźwienie w samochodzie. Postaw na cytrusowe zapachy które natychmiast skojarzą Ci się z latem.

Odświeżenie, którego potrzebujesz

Naszym pierwszym wyborem jest LEMON. To pobudzający zapach do samochodu, który szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom świeżych, ale dyskretnych cytrusowych nut zapachowych. Jest orzeźwiający i optymistyczny, a co więcej jest dostępny w kilku interesujących odsłonach – Senso Wood – w formie eleganckiej buteleczki wypełnionej pachnącym płynem do powieszenia na lusterku wstecznym, Senso Spray – w buteleczce z atomizerem lub Senso Regulated – do wpięcia w kratkę wentylacyjną deski rozdzielczej. W Dr.Marcus wybierając zapach, masz również możliwość wyboru designu naszego odświeżacza, by pasował do Twoich indywidualnych potrzeb oraz gustu.

Natomiast jeśli wolisz zapach, który skojarzy Ci się z ostatnim urlopem, sięgnij po zapach OCEAN. Senso Deluxe w formie żelowego odświeżacza szybko przeniesie Cię na słoneczne plaże, gdzie owieje Cię orzeźwiająca bryza. Natychmiastowe odprężenie gwarantowane. Zapach dostępny jest również w formie eleganckiego Senso Regulated lub wygodnego Pump spray czy Ecolo do powieszenia na lusterku.

Skorzystaj z odświeżaczy powietrza Dr. Marcus i spraw, by każda, nawet najdłuższa droga była przyjemna. Wybierając nasze zapachy sięgasz po polecane i sprawdzone nuty, które z całą pewnością umilą Ci długie godziny spędzone za kółkiem.