O nas

Informacje O firmie

Dr. MARCUS International

Firma Dr.Marcus International od blisko 20 lat specjalizuje się w produkcji odświeżaczy samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów Dr.Marcus International jest dziś jednym z liderów rynku zapachów samochodowych – odświeżaczy powietrza w Polsce, jak również za granicą.

OFERTA DR. MARCUS INTERNATIONAL

W ofercie Dr. Marcus International znajduje się 180 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie, aromacie i funkcjonalności.

Oferta odświeżaczy samochodowych firmy obejmuje linie Senso i Dr.Marcus.

Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium.

Produkty firmy są nieustannie udoskonalane. Nowe zapachy, opakowania czy zmiany w wyglądzie etykiet mają za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku i konsumentów. Jednocześnie Dr.Marcus wykorzystuje w swoich produktach nowinki technologiczne i nowe osiągnięcia nauki, dlatego też to oferta nowoczesna i z potencjałem.

Produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym blisko 200 osób. Produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International obecne są na rynkach ponad 50 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję.

Firma dysponuje również ogólnopolską siecią dystrybucji - produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach, jak i w mniejszych, lokalnych sklepach. Dostępne są również na stacjach benzynowych.

Produkty firmy niejednokrotnie zyskały uznanie ekspertów oraz konsumentów, czego potwierdzeniem jest wiele nagród.

Kolejno, w 2009 i 2010 roku Dr.Marcus został uhonorowany złotym Laurem Klienta w kategorii „Samochodowe odświeżacze powietrza". W 2012 roku firma Dr. Marcus została odznaczona prestiżową nagrodą "Gazele Biznesu", jednakże nie spoczęliśmy na "laurach" a wręcz przeciwnie, wytężyliśmy wysiłki i tym właśnie sposobem w 2014 roku nasza firma otrzymała "Grand Prix – Laur Konsumenta" oraz "Godło Najwyższa Jakość – Quality International".
Firma otrzymała również dwukrotnie certyfikat konsumenckiego konkursu jakości produktów 
„Dobre bo polskie" i nagrodę miesięcznika stacja benzynowa w kategorii „Kosmetyki i akcesoria samochodowe".

Nagrody i certyfikaty

 • Złoty Laur Klienta

  Laur Klienta to konkurs, który wyłania produkty cieszące się największym zaufaniem klientów. Dr.Marcus International zwyciężył w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

 • Gazele Biznesu 2012

  Gazele Biznesu to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Firma Dr.Marcus International została laureatem konkursu w roku 2012.

 • Złote Godło - Laur Klienta

  Dr.Marcus International został nagrodzony złotym godłem ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2010 w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

 • Godło Najwyższa Jakość Quality International 2014

  Godło Najwyższa Jakość Quality International zostało przyznane firmie Dr.Marcus w 2014. Tym samym po raz kolejny potwierdzono wysoką jakość naszych produktów.

 • Grand Prix Laur Konsumenta 2014

  Firma Dr.Marcus International otrzymała nagrodę Grand Prix Laur Konsumenta. To ogólnopolski plebiscyt najlepszych marek i wyznacznik najpopularniejszych z nich na rynku.

 • ISO 9001: 2008 for Dr.Marcusav

  Firma otrzymała Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków dotyczący Systemu Zarządzania.

 • Certyfikat ISO 9001:2008

  Firma Dr.Marcus International otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i konfekcjonowania samochodowych odświeżaczy powietrza.

 • Certyfikat zgodności z REACH

  Potwierdza iż firma Dr.Marcus International wywiązuje się z wymagań nakładanych przez rozporządzenie REACH jako importer a także producent wyrobów oraz mieszanin chemicznych.

 • Godło Najwyższa Jakość Quality International 2016

  Już po raz drugi firma Dr.Marcus International została laureatem Godła Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Produkt – samochodowe odświeżacze powietrza.

Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dalsze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności