DR. MARCUS

Dr. Marcus

to jeden z wiodących producentów zapachów samochodowych. Od ponad dwudziestu lat rozwijamy naszą ofertę, zyskując miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Informacje Dr Marcus NASZA OFERTA

Dr. Marcus to najwyższej jakości odświeżacze powietrza i kosmetyki samochodowe. Wiemy, jak wiele zależy od właściwie dobranego zapachu i odpowiednich środków czystości. Dlatego dbamy, żeby w naszej ofercie znalazły się produkty odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Produkujemy je w dwóch liniach: Dr. Marcus i Senso. Nasza oferta to szeroki wybór kompozycji zapachowych, oryginalny design i subtelne piękno francuskich perfum.

Produkty Dr. Marcus są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu.

PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA

Jesteśmy obecni w

ponad pięćdziesięciu krajach

na wszystkich kontynentach.

Kluczem do sukcesu jest dla nas zaspokajanie potrzeb naszych klientów i poszukiwanie nowych kompozycji zapachowych, które zapewnią jeszcze większą przyjemność i komfort dzięki oryginalnym i niepowtarzalnym nutom.

Jesteśmy też producentem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami i wciąż unowocześniamy nasze laboratoria.

Nasze produkty dostępne są w supermarketach, na stacjach benzynowych, u naszych dystrybutorów oraz w naszym sklepie internetowym. Stale poszukujemy też partnerów zainteresowanych sprzedażą zapachów Dr. Marcus. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów w naszym e-sklepie.

Dystrybutorzy Dr Marcus