Zapachy samochodowe – czego możesz się o nich dowiedzieć od Dr. Marcus?

Jeśli chodzi o branżę zapachów samochodowych, jesteśmy w niej ekspertami. Nie ma tu miejsca na skromność. Wysyłamy nasze zapachy na niemal wszystkie kontynenty, do 50 różnych krajów. Nasze produkty znajdziesz na stacjach benzynowych, w drogeriach, w sklepach spożywczych, w dyskontach… i niemal wszędzie tam, gdzie jest wystawa produktów do samochodu.

Dlatego bez najmniejszego zawahania możemy powiedzieć, że o zapachach samochodowych wiemy bardzo dużo. I tą wiedzą chcemy się dzisiaj z Wami podzielić. Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży, zapachy samochodowe nie kryją dla nas żadnych tajemnic. Czego więcej możesz dowiedzieć się o zapachach samochodowych?

Czas na zapachy samochodowe, których oczekują kierowcy. Nadchodzi nowa era zapachów samochodowych!

Era tradycyjnych choinek ze stacji benzynowej odeszła do lamusa. Te zapachy zdecydowanie kojarzą nam się z zamierzchłymi czasami, kiedy na rynku po prostu nie było innych propozycji. Ogromnie nas cieszy, że dzisiaj, klienci mają coraz większe wymagania, co do produktów do samochodu. Oznacza to, że firmy produkujące zapachy samochodowe, muszą stawać na rzęsach, aby sprostać tym wymaganiom. Lubimy wyzwania! Dlatego nie przestajemy na poszukiwaniu nowych aromatów i kształtów odświeżaczy samochodowych.

Przez ponad 20 lat stworzyliśmy setki różnych wariacji zapachowych – kwiatowe, cytrusowe, owocowe, słodkie, drzewne, szyprowe, gorzkie, męskie i orientalne. Z tym wiąże się kolejny punkt naszej listy. Co powiesz o zapachach samochodowych, których połączenie może wydawać się kontrowersyjne?

Istnieją zapachy samochodowe, o których byś nawet nie pomyślał

Ci, którzy uwielbiają poznawać nowe zapachy samochodowe, a tradycyjne propozycje nieco im się znudziły, mogą zapiąć pasy! Odsuńmy na chwilę na bok tradycyjne aromaty, które są już dobrze rozpowszechnione i weźmy pod lupę zapachy samochodowe z odrobiną pikanterii. Jednym z najbardziej pikantnych zapachów jest Pornstar Drink. To specjalna linia zapachów, dla kierowców uwielbiających imprezy. Pornstar Drink przypomina zapach ulubionego koktailu i przywołuje wspomnienia minionej nocy. Z przymrużeniem oka ostrzegamy, że ten zapach może działać wyjątkowo na ośrodek w mózgu odpowiedzialny za chęć rozrywki! 🙂

Zapachy samochodowe nie odejmują już estetyki we wnętrzu, teraz ją dodają

Wiszące choinki pod lusterkiem nie wyglądały zbyt estetycznie. Dla niektórych kierowców zaburzanie estetyki wnętrza jest największą ujmą na honorze. Dlatego zapachy Dr. Marcus są dyskretne i nie odbierają uwagi od wnętrza auta. Miłośnicy motoryzacji, którzy do perfekcji utrzymują czystość swojego auta, mogą wybrać zapachy na kratkę, do cupholdera czy bagażnika. Inną propozycją będzie też zapach w formie przywieszanego napisu I<3 my car, który podkreśli zamiłowanie do motoryzacji. 

Zapachy samochodowe mogą pochłaniać brzydkie zapachy

Zapachy samochodowe rozszerzyły także swoje działanie. Kiedyś pomagały jedynie utrzymywać dobry aromat wewnątrz auta. Dzisiaj pomagają także w pochłanianiu tych nieprzyjemnych. Taką funkcję spełnia zapach antytytoniowy. Pochłania on cząsteczki dymu papierosowego, który może osadzać się na wyposażeniu auta i powodować jego niszczenie. Funkcja pochłaniania nieprzyjemnych zapachów to zdecydowanie opcja dla kierowców, którzy chcą odnaleźć kompromis między czystym autem a paleniem papierosów.

Masz auto po innym właścicielu? Dzięki temu zapachowi samochodowemu nadal może w nim pachnieć nowością!

Niektóre zapachy samochodowe pomagają nam w usunięciu zapachu tytoniu, inne przywrócą Twoje auto do nowości. Oczywiście nie zastąpi to wymaganego przeglądu okresowego, jednak niektóre zapachy zostały skomponowane z myślą o cofnięciu zegara mechanicznego samochodów. Należy do nich zapach New Car, który dodaje przyjemnej świeżości we wnętrzu auta. Pamiętasz zapach świeżo wypranej tapicerki i wypolerowanej deski rozdzielczej? Za sprawą specjalnych olejków zawartych w zapachu New Car, poczujesz je bez konieczności kupna nowego auta!

Zbadaliśmy to: zapachy samochodowe mogą wytrzymywać do 75 dni

Podczas, gdy inne firmy produkujące zapachy samochodowe chwalą się ich trwałością, my postanowiliśmy to zbadać! No właśnie… jesteś ciekawy, ile przeciętnie wytrzymuje zapach samochodowy? Przekorni powiedzą, że kilka dni, a dzieje się tak tylko dlatego, że po jakimś czasie przyzwyczajamy się do intensywności zapachu i nie odczuwamy go tak intensywnie, jak pierwszego dnia po jego otwarciu. To ile wytrzymują zapachy samochodowe? Standardowo około miesiąca. Każdy z zapachów samochodowych Dr. Marcusa jest badany laboratoryjnie pod kątem intensywności. Dlatego przy opisach każdego z produktów, znajdziesz informację dotyczącą jego trwałości.

Naszym rekordzistom są zapachy w puszce Deluxe, których woń utrzymuje się do 75 dni! Oznacza to 3 miesiące przyjemnego zapachu w aucie. Aromat powoli uwalnia się w Twoim aucie, dlatego intensywność podczas tych 75 dni jest do siebie zbliżona. Zapewniamy, że nawet jeśli Ty przyzwyczaisz się do swojego ulubionego zapachu, pasażerowie będą go odczuwali!

To zapach samochodowy powinien dopasować się do kierowcy, nigdy odwrotnie!

Chociaż zapach Pornstar Drink z pewnością zdobędzie rzeszę swoich fanów, nie wszystkim kierowcom może przypaść do gustu. Nie wszyscy będą również potrzebować zapachu pochłaniającego tytoń lub zapachu nowego samochodu. Fani klasyki i tradycyjnych rozwiązań, powinni odsunąć tę propozycję na bok. Na szczęście, wśród gamy zapachów samochodowych od Dr. Marcus, każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór wśród aromatów sprawia, że to kierowca może wybrać zapach zgodnie ze swoimi preferencjami. Cytrusowe? Truskawkowe? Kawowe? Kokosowe? Lawendowe? Waniliowe? To tylko kilka z tradycyjnych propozycji na zapachy samochodowe do codziennego użytku.

Jeśli wiesz, które zapachy uwielbiasz i rozpływasz się na ich zapach, a które z zapachów przyprawiają Cię o ból głowy – łatwiej będzie podjąć decyzję o wybraniu tego idealnego. Z Dr. Marcus będzie to znacznie prostsze!

ZOBACZ RÓWNIEŻ