Zapach samochodowy o smaku czerwonych owoców – za co go pokochasz?

Zapach samochodowy o smaku czerwonych owoców – za co go pokochasz?

Aromat połączenia letnich wspomnień i soczystych owoców zamknęliśmy w zapachu czerwonych owoców. W tym zapachu do samochodów ukryliśmy słodkie aromaty, których wzajemne działanie sprawia, że kierowcy czują podczas jazdy przyjemne pobudzenie. W końcu zapachy czerwonych owoców kojarzą nam się właśnie z wakacyjnym klimatem i sezonem na świeże owoce.

Nie ukrywamy, że do tego aromatu mamy szczególną słabość. Nie tylko my, ale również nasi klienci, dla których często aromat do samochodu o zapachu czerwonych owoców staje się tym ulubionym. Czym ten aromat zasłużył sobie na miłość kierowców? Zebraliśmy wszystkie powody, dla których pokochasz zapach do auta czerwonych owoców.

Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców jest… apetyczny

Pierwszy powód, dla którego zakochasz się w czerwonych owocach, jest ich apetyczny zapach. Na początku widzisz intensywną czerwień, zanim skosztujesz czerwone owoce, poczujesz ich zapach. Właśnie wtedy do mózgu wysyłane są informacje, z jakimi owocami masz do czynienia. Neurony wysyłają informacje do komórek ciała, że niedługo skosztujesz soczyste czerwone owoce. Sam zapach czerwonych owoców może mieć podobne działanie – apetycznie pobudza umysł i tym samym zmysły. Ten zapach jest zdecydowanie tym do schrupania!

2. Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców jest… połączeniem najlepszych owoców lata

A jakie owoce odpowiadają za to apetyczne połączenie? W zapachu czerwonych owoców odnajdziemy nuty wiśni, truskawki, czerwonej porzeczki i malin. Takie zestawienie zapachów jest zdecydowanie tym z kategorii letnich i wakacyjnych. Z czym można porównać taką kompozycję? Wyobraź sobie, że w ciepły dzień stoisz na środku plantacji owoców. Wokół Ciebie roztacza się przyjemny aromat owoców wygrzewanych w słońcu. Rozglądasz się dookoła i widzisz równo posadzone sadzonki: truskawki, czerwoną porzeczkę, wiśnię i malinę.

3. Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców jest… trwały

Wspomnienie z plantacji czerwonych owoców zatrzymaliśmy i utrwaliliśmy w zapachu do samochodu. W zależności od wybranego rodzaju zapachu, powoli uwalnia się i utrzymuje od 30 do 65 dni. Idealnie pasuje więc do wakacyjnego klimatu, ponieważ 65 dni to ponad dwa miesiące zapachu czerwonych owoców w Twoim samochodzie. 

4. Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców jest… orzeźwiający

Odświeżacz do samochodu powinien orzeźwiać i pobudzać do działania. Taki właśnie jest zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców. Pobudza umysł i za każdym razem, gdy wejdziemy do auta, dodaje energii do podróży.

5. Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców jest… dostępny w różnych odsłonach

Ostatnie, ale nie mniej ważne, jest różnorodność formy zapachu. Zapach do samochodu o smaku czerwonych owoców możesz zgarnąć w kilku różnych propozycjach:

To tylko 5 z wielu punktów na długiej liście, za co kochamy zapach o smaku czerwonych owoców. A Ty? Za co kochasz zapach czerwonych owoców?

ZOBACZ RÓWNIEŻ