FILTRY

Regulated Refill Strawberry

Regulated Refill Pine

Regulated Refill Ocean

Regulated Refill New Car

Regulated Refill Dark Night

Regulated Refill Vanilla

Regulated Refill Lemon

Regulated Pine

Regulated New Car

Regulated Vanilla

Regulated Lemon

Regulated Dark Night

Regulated Strawberry

Regulated Ocean

Luxury Oriental Flower

Luxury Black Night

Luxury Exotic Vanilla

Luxury Strawberry

Luxury Bubble Gum

Luxury Aqua Spa

Luxury Green Tea

Luxury Lemon

Luxury New Car

Luxury Oriental Flower

Elipse Fresh Air

Elipse Night Race

Elipse Winter Ocean

Elipse Vanila Creme

Elipse Oriental Garden

Elipse Lavender Powder

Elipse Wild Lime

Harmony Ocean Brave

Harmony Dark Night

Harmony Exotic Vanilla

Harmony Fresh Melon

Harmony Red Fruits

Slim Red Fruits

Slim Ocean Brave

Slim Exotic Vanilla

Slim Fresh Melon

Slim Coffe

Slim New Car

Fresh Point New Car

Fresh Point Red Fruits

Fresh Point Exotic Vanilla

Fresh Point Ocean Brave

Fresh Point Black

Dr. Marcus Refill Dark Night

Dr. Marcus Refill Ocean

Dr. Marcus Refill Lemon

Dr. Marcus Refill New Car

Dr. Marcus Refill Fresh Melon

Dr. Marcus Refill Red Fruits

Speaker Shaped New Car

Speaker Shaped Black

Speaker Shaped Bubble Gum

Speaker Shaped Pacific

Speaker Shaped Lemon

Speaker Shaped Cherry

Speaker Shaped Apple

Speaker Shaped Vanilla

Speaker Shaped Fresh Cotton

Speaker Shaped Sport Fresh

Speaker Shaped Grapefruit

Speaker Red Fruits

Speaker Ocean

Speaker Lemon

Speaker New Car

Speaker Exotic Vanilla

Easy Clip Fresh Garden

Easy Clip Bubble Gum

Easy Clip Vanilla

Easy Clip Ocean Brave

Easy Clip Green Citrus

Easy Clip Exotic Place

Easy Clip Winter Ice

Easy Clip Red Fruits

Easy Clip Black

City Strawberries

City Black

City Fresh Melon

City Ocean Brave

City Exotic Vanilla

Zapach we wnętrzu auta odgrywa dużą rolę i znacząco wpływa na samopoczucie kierowcy oraz pasażerów. Warto zadbać o to, aby był przyjemny i długotrwały, dzięki czemu każda podróż będzie bardziej komfortowa. Skutecznym rozwiązaniem jest zapach do samochodu do nawiewu, który równomiernie rozprowadza subtelną woń w całym wnętrzu i działa przez wiele tygodni. Polecamy szeroką gamę odświeżaczy tego typu – w fantazyjnych kształtach i różnych kompozycjach aromatycznych. Poznaj ofertę Dr. Marcus i wybierz idealny zapach na kratkę wywiewu do swojego auta.

Czym wyróżnia się zapach do samochodu do nawiewu

Nowoczesny zapach na kratkę wywiewu to zaawansowany rodzaj wysokiej jakości perfum samochodowych. Jego główną zaletą jest możliwość sterowania tempem i intensywnością uwalniania aromatycznej woni. Odświeżacz działa przy włączonym nawiewie i przestaje przy wyłączonym. Dla osób z bardziej wrażliwym zmysłem powonienia dobrym rozwiązaniem będzie zapach do samochodu na kratkę z regulacją mocy wydzielanego aromatu. Dzięki takiej funkcji można łatwo dostosować intensywność woni do własnych potrzeb, czy nawet całkowicie zablokować atomizer podczas pracy nawiewu. Kolejnym atutem zapachu do samochodu na kratkę jest jego długotrwałe działanie. Dzięki temu, że aromat perfum uwalnia się tylko przy włączonym nawiewie, wystarcza on nawet na trzy miesiące.

Praktyczny zapach do samochodu na kratkę wywiewu

Odświeżacze powietrza montowane do nawiewu są bardzo wygodne w użyciu i nie zajmują miejsca we wnętrzu auta. Wystarczy przymocować zapach na kratkę wywiewu, żeby cieszyć się aromatycznym efektem przez długi czas. Klipsy montażowe są uniwersalne i pasują do wszystkich samochodów. Dodatkowo niektóre modele umożliwiają wymianę wkładu odświeżacza, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem kupować nowego zestawu. Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i jednocześnie przyjazne dla środowiska. Zaawansowany zapach do samochodu do nawiewu to praktyczna alternatywa dla popularnych zawieszek na lusterko, które mogą niektórym przeszkadzać. Nie trzeba też szukać dla niego specjalnego miejsca w aucie, jak w przypadku aromatycznych puszek czy odświeżaczy powietrza w sprayu.

Zapach na kratkę wywiewu – aromatyczna ozdoba samochodu

W ofercie Dr. Marcus prezentujemy zapachy do samochodu do nawiewu zarówno z wymiennym flakonikiem perfum, jak i z wkładem membranowym. Wybór atrakcyjnych form i wersji kolorystycznych jest bardzo duży, dzięki czemu każdy dopasuje odświeżacz odpowiedni do jego własnych potrzeb. Dobrze dobrany zapach na kratkę wywiewu nie tylko zapewni przyjemny aromat, ale również stanie się oryginalnym elementem dekoracyjnym auta. Miłośnikom klasyki proponujemy stylowe i dyskretne buteleczki o różnych wielkościach i kształtach. Jeśli natomiast lubisz gadżety, to może spodobać Ci się bardziej fantazyjny zapach do samochodu na kratkę z kolekcji:

Wybierz idealny zapach do samochodu na kratkę nawiewu

Odświeżacze Dr. Marcus to starannie skomponowane wonne mieszanki na bazie ekskluzywnych francuskich perfum. Każdy zapach na kratkę wywiewu jest przyjemny dla powonienia i nie powoduje efektu przytłoczenia. Najbardziej uniwersalne są te owocowe, które działają orzeźwiająco i energetyzująco. W naszej ofercie zapachów do samochodu do nawiewu znajdziesz między innymi następujące aromaty: Melon, Lemon, Strawberry, Cherry i Red Fruits, a wszystkie z nich do złudzenia przypominają prawdziwe owoce. We wnętrzu auta świetnie sprawdzi się także delikatna naturalna woń świeżych kwiatów, zielonej herbaty i morskiej bryzy. Ciekawą propozycją są kompozycje takie jak aromat nowego samochodu, świeżo parzonej kawy czy gumy balonowej, które mogą przypaść do gustu miłośnikom oryginalnych rozwiązań.

Każdy zapach na kratkę wywiewu jest bardzo trwały, więc możesz cieszyć się nim przez wiele tygodni. Skutecznie wypełni wnętrze samochodu subtelnym aromatem, wnosząc do niego powiew świeżości. Ponieważ zapachy mocno wpływają na zmysły, czasami warto przetestować kilka, żeby wybrać idealny.