Zapachowa wojna płci

Płeć to nie tylko odmienny wygląd, inny sposób bycia, różne cele i poglądy, ale i… odmienne preferencje zapachowe! Właśnie dlatego zapachy samochodowe marki Dr Marcus są dostępne w tak wielu kompozycjach zapachowych. Wszystko po to, aby zarówno kobiety i mężczyźni mogli cieszyć się w swoich autach ulubionym odświeżaczem samochodowym, który pozytywnie nastroi na cały dzień pełen wyzwań i wrażeń!

Aromatyczne odświeżacze dla niej

Kobiety, niezależnie od wieku, preferują zapachy lekkie i łagodne, które kojarzą się z beztroską, wakacjami lub pysznym jedzeniem. Nic dziwnego – mając tak wiele na głowie w ciągu dnia, uwielbiają uprzyjemniać sobie każdą chwilę słodkim, pobudzającym zapachem, który doda energii nawet w trakcie najbardziej zabieganego dnia pracy! Dlatego też panie stawiają zwykle na kompozycje owocowe, kwiatowe lub takie, które kojarzą się z ulubionym deserem. Dla płci pięknej liczy się to, aby zapach nie był duszący i agresywny, lecz delikatny i aromatyczny, który przez wiele godzin subtelnie wypełnia wnętrze samochodu. Jesteśmy przekonani, że to właśnie panie najczęściej wybierają takie odświeżacze powietrza, jak wanilia, truskawka, żurawina-mięta czy guma balonowa. To właśnie one najlepiej pobudzają wyobraźnię i odprężają na wiele długich godzin.

Pobudzające odświeżacze dla niego

Panowie mają często zdecydowanie zbyt wiele zadań do wykonania naraz. Ilość obowiązków podnosi poziom ich stresu, co na dłuższą metę – nie służy zdrowiu! W takich sytuacjach mężczyźni stawiają zdecydowanie na poszukiwanie dodatkowych źródeł energii i pobudzenia. Właśnie dlatego do męskich aut, szaf i pomieszczeń trafiają zwykle zapachy świeże, nowoczesne i nieco drażniące, które pobudzają zmysły i mózg do działania. Na szczęście w ofercie marki Dr Marcus znajduje się wiele zapachów odpowiadających męskim preferencjom. Takie kompozycje jak New Car, Black czy Dark Night to właśnie to, czego potrzebuje współczesny facet. Mieszanka mocnych i oryginalnych nut zapachowych działa na mężczyzn najlepiej i pomaga im utrzymać pełną koncentrację na dłużej. Dzięki nim panowie są w stanie podołać wszystkim postawionym sobie zadaniom przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i opanowania.