Prowadź z optymizmem - pozytywne zapachy do samochodu

W Twoim samochodzie brakuje przytulnych i kojących akcentów? Pokażemy Ci, jak sprawić, by kokpit stał się nieco bardziej optymistyczny!

Chillout za kierownicą

Kolory mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Właśnie dlatego powinieneś otaczać się nimi jak najczęściej. Jedne dodają energii i kopa do działania, inne zaś pomogą Ci wpaść w błogi stan letargu (tego jednak lepiej nie praktykować za kierownicą!). Za kółkiem potrzebny Ci będzie za to stabilny relaks, połączony z optymizmem i pozytywnym nastawieniem do świata. Prowadzenie pojazdu w takim nastroju gwarantuje właściwe reakcje, zachowanie pełnej kontroli i nieschodzący z twarzy uśmiech. Jakie kolory pomogą Ci to uzyskać? Z pewnością soczysta zieleń, słoneczna żółć i pomarańcz, a także słodki róż – wszystkie w postaci intensywnie pachnących odświeżaczy powietrza, które doskonale uzupełnią wnętrze auta.

Zielono Ci!

Kolor zielony ma zbawienny wpływ na naszą psychikę. Z pewnością nie raz to odczułeś wchodząc w sam środek lasu czy relaksując się w trakcie wędkowania. Obecność roślin jest jak lek na całe zło, pomaga uspokoić tętno i zapomnieć o przykrych sprawach. Zielone odświeżacze samochodowe Dr. Marcus, takie jak pine, green grass czy green apple również to potrafią! Wystarczy umieścić jeden z nich pod lusterkiem wstecznym lub na wentylacyjnej kratce, aby przenieść swoje myśli do bezpiecznej przystani w Twojej głowie. Efekt ten jest niemal natychmiastowy i bardzo mocno wpływa na styl oraz poziom bezpieczeństwa jazdy. Preferujesz nieco bardziej intrygujące nuty? Postaw na odświeżacze do samochodu w cytrusowych klimatach, które nieco Cię ożywią i przywiodą wspomnienia z ostatnich wakacji.

Z takim nastawieniem to można prowadzić!