Postaw na zestaw!

Dobre kosmetyki do samochodu to podstawa schludnego wyglądu karoserii oraz wnętrza auta. Aby jednak uzyskać wymarzony efekt i cofnąć swoje cztery kółka o kilka lat wstecz, czyszczenie musi być dokładne i kompleksowe. Właśnie dlatego Dr. Marcus przygotował dla Ciebie zestawy kosmetyków, które znacznie ułatwią cały proces. Dowiedz się, dlaczego warto je mieć.

Wszystko to, co niezbędne

Płyn do mycia tapicerki, chusteczki do pielęgnacji kokpitu, płyn do szyb czy szampon z woskiem to podstawowe kosmetyki samochodowe, które powinny znaleźć się w garażu każdego posiadacza auta. Kto by jednak pamiętał o bieżącym uzupełnianiu pojedynczych produktów, kiedy można zdecydować się na gotowy zestaw kosmetyków, przygotowany przez specjalistów marki Dr. Marcus. Niezależnie od wielkości zestawu i ilości produktów wchodzących w jego skład, połączone ze sobą w przemyślany sposób kosmetyki Dr. Marcus pomogą Ci uzyskać auto jak z bajki. Wszystko dzięki wzajemnemu uzupełnianiu swojego działania oraz stosowaniu tylko tego, co faktycznie niezbędne oraz co przynosi rzeczywisty i widoczny gołym okiem efekt.

Starannie wyselekcjonowane kosmetyki, tworzące każdy z zestawów, są gwarancją wydania pieniędzy tylko na to, co potrzebne i uchronienia się przed wymyślnymi produktami, będącymi zwykle jedynie marketingowym chwytem. Wszystko dzięki temu, że zestawy kosmetyków Dr. Marcus zostały skomponowane i zestawione z sobą przez kierowców i dla kierowców oraz wielokrotnie przetestowane w praktyce, niezależnie od tego, czy to przydomowy garaż czy profesjonalna myjnia samochodowa.

Zestaw produktów – zestaw korzyści

Zestawy kosmetyków Dr. Marcus oferowane niezmiennie w wygodnym i szybkim sklepie internetowym, to nie tylko gwarancja posiadania tego, co potrzebne, ale też uzyskania najlepszej ceny za tak dużą ilość produktów. Nie od dziś wiadomo, że w pakiecie wszystko jest tańsze, tak więc na zestawie skorzysta nie tylko Twój samochód, ale też Twój domowy budżet. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zestaw Basic Wash, Pro Shine czy Luxury Clean, szybko docenisz komfort posiadania wszystkiego pod ręką i zauważysz jak wszystkie kosmetyki wzajemnie potęgują swoje działanie. Na wrażeniach wizualnych się jednak nie skończy! Finalny efekt podkreśli obecny w każdym pakiecie odświeżacz samochodowy o świeżej nucie zapachowej, która rozjaśni umysł i doda energii do dalszego działania. To wszystko sprawi, że już nigdy nie odwiedzisz sklepu motoryzacyjnego w poszukiwaniu pojedynczego produktu, a Twoim ulubionym zakupem przez Internet będzie zestaw kosmetyków samochodowych Dr. Marcus!