Postaw na eleganckie zapachy

Masz wrażenie, że Hollywood to miejsce dla Ciebie? Panujący tam blichtr i splendor z pewnością mieści się w marzeniach niejednego z nas! Sprawdź, jak możesz zapewnić sobie odrobinę amerykańskiego luksusu na co dzień.

Zapach sukcesu

Hollywood to nie tylko aleja gwiazd, kolorowe neony, wykwintne jedzenie, czy wszechobecne, sportowe auta, ale także wytworne zapachy, które unoszą się w powietrzu. Znajdziesz je na ulicach miasta, na galach rozdania nagród czy okazałych bankietach.

Jak pachnie Hollywood?

Centrum amerykańskiego przemysłu filmowego jest po brzegi wypełnione nutami najlepszych, najbardziej luksusowych perfum. To właśnie w nie, poza sukniami od projektantów, ubrane są wszystkie gwiazdy. Najdoskonalsze, francuskie pachnidła od zawsze są wyznacznikiem statusu, zarówno tego społecznego jak i materialnego. Nic zatem dziwnego, że towarzyszą aktorom, modelkom i myzykom wszędzie tam, gdzie tylko stąpną. A gdyby tak wziąć z nich przykład?

Splendor w powietrzu

Aby poczuć się jak prawdziwy rezydent Hollywood, zaopatrz się nie tylko w ekskluzywny flakon perfum, ale też wypełnij salonowymi zapachami wszystkie miejsca, w których najczęściej przebywasz. Odświeżacze powietrza Dr. Marcus pozwolą Ci wypełnić zapachem zarówno wnętrze auta, jak i przytulną sypialnię czy garderobę. Obecność takich zapachów samochodowych, jak Black, Gold czy Billionaire sprawi, że Twoje ubrania, meble czy przedmioty codziennego użytku będą pachniały splendorem. Ich perfumeryjne nuty pozwolą Ci zatopić się w marzeniach i z pewnością uruchomią Twoją wyobraźnię.

To jak, widzisz już siebie stojącego na czerwonym dywanie?