Moto - mundial

Do porządnego kibicowania należy się dobrze przygotować. Sprawdź, jak zrobić to w stylu Dr. Marcusa! Jeszcze tyle ekscytujących meczów przed nami!

Gotowi na doping!

Na czas mundialu wszystko musi idealnie grać! Z pewnością przygotowałeś już na to wydarzenie swoje mieszkanie. No tak – musi być błysk, gdy odwiedzą Cię kumple! Twoja garderoba też doczekała się solidnych porządków? W pełni to rozumiemy – wszystko, co białe i czerwone musi być ciągle pod ręką! Ostatnim krokiem do pełnej gotowości na ten szalony, pochłonięty piłką nożną czas, jest generalne sprzątanie samochodu. Warto zrobić to jeszcze przed fazą pucharową, kiedy Twój wolny czas będzie wypełniony kursowaniem pomiędzy strefami kibica i oglądaniem najważniejszych spotkań. Właśnie dlatego, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję około-mundialowego postępowania z własnymi czterema kółkami!

Piłkarskie porządki

To, czego potrzebujesz do przygotowania swojego auta na czas mistrzostw świata w piłce nożnej, to kosmetyki samochodowe Dr. Marcus. Zaopatrz się w jeden z zestawów kosmetyków naszej marki, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Dokładnie umyj auto z zewnątrz stosując niezawodny szampon z woskiem. Niech Twoja karoseria lśni bardziej niż włosy Christiano Ronaldo!
Chcesz, by Twoje koła toczyły się po asfalcie tak idealnie, jak piłka kopnięta przez Lewego? W takim razie koniecznie sprawdź, jak działa płyn do mycia felg. Jego unikalna forma oraz skład sprawią, że ich powierzchnia będzie błyszczeć i uodporni się na kolejne zanieczyszczenia.
Jeśli chcesz widzieć drogę tak dobrze, jak rozgrywany mecz z pierwszego rzędu na stadionie, zaopatrz się w płyn do mycia szyb. Dzięki niemu będą one krystalicznie czyste i pozbawione nawet najmniejszych smug.


 
Marzysz, by Twoja skórzana tapicerka była tak idealnie gładka, jak powierzchnia mundialowej piłki? Przydadzą Ci się chusteczki do czyszczenia skóry, które zdążysz użyć szybciej niż w czasie potrzebnym na serię rzutów karnych.
Na koniec powieś we wnętrzu swojej fury ulubiony odświeżacz powietrza. Niech jego wyraźna i trwała woń doda Ci mocy na kibicowanie w trakcie kolejnych meczów mundialu 2018!