Koniec z nieprzyjemnymi zapachami

Wszyscy bezwarunkowo kochamy nasze zwierzęta domowe, ale ich zapach od czasu do czasu potrafi popsuć najbliższe nam otoczenie. Brzydko pachnąca tapicerka po spacerze zakończonym tarzaniem w kałuży? A może to nam rozpadła się kanapka z makrelą na siedzeniu? Na wszystkie uporczywe zapachy jest wygodne rozwiązanie – Odour Eliminator marki Senso Home!

Zapachy, wszędzie zapachy!

Jak niestety wszyscy mogliśmy się nieraz przekonać charakterystyczne zapachy odchodów zwierzęcych, sierści, jedzenia potrafią pozostać na powierzchniach domowych lub w samochodzie naprawdę długo. Na szczęście eliminator nieprzyjemnych zapachów firmy Senso Home świetnie radzi sobie z wszelkimi nieprzyjemnymi zapachami, jakie zostawiają nasze zwierzęta i nie tylko. Wszystko dzięki unikalnej technologii NEUTRAFRESH, która umożliwia skuteczne neutralizowanie cząsteczek zapachowych pozostających na tapicerce, posłaniu, dywanach czy ubraniach.

Eliminacja, nie tylko perfumowanie

Co więcej, ten nowoczesny eliminator nieprzyjemnych zapachów od zwierząt nie działa na zasadzie  maskowania niepożądanej woni. To nie kolejny perfumowany zapach, który omami nas tylko na chwilę. Ten Odour Eliminator potrafi pochłaniać zapachy, a więc totalnie je eliminuje, dodatkowo pozostawiając cudowny aromat. Ważne jest również to, że skład tego produktu jest w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt, a więc może być zastosowany w każdym pomieszczeniu. Nic zatem dziwnego, że ten zapachowy spray w wygodnym, 300ml opakowaniu to ulubione narzędzie do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów właścicieli psów, kotów, niesfornych dzieci lub po prostu wielbicieli swoich wymuskanych aut.