Kolor twojej osobowości

Pokażesz nam kolor swojego auta, a powiemy Ci kim jesteś? Zdecydowanie tak!

Choć to stwierdzenie może brzmieć nieco zabawnie, to kryje się w nim wiele prawdy! Kolor karoserii nigdy nie pozostaje bez znaczenia. Każdy, kto kiedykolwiek wybierał barwę swojego auta w salonie wie, jak wielka jest to przyjemność. Nic dziwnego! Odcień samochodu wywołuje w nas konkretne emocje i przywołuje skojarzenia, ale jest przede wszystkim świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Czy wiesz, co kolor posiadanego auta mówi właśnie o Tobie?

Ekscentryczny czerwony

Kolor czerwony jest zwykle wybierany przez tych, którzy czerpią z życia garściami. Masz czerwone auto? Prawdopodobnie jesteś bardzo otwarty, pewny siebie, zabawny i… nieco impulsywny. Masz również wiele ambicji i determinacji, by korzystać z każdej nadarzającej się okazji. Chcesz zwrócić na siebie jeszcze więcej uwagi? Postaw na samochodowy szampon z woskiem – niech czerwony lakier lśni, jak nigdy dotąd!

Bezpieczny szary

Jeśli masz szary samochód, Twoje życie jest dobrze poukładane i stateczne. Kierowcy szarych aut z reguły nie chcą się wyróżniać, a ich mottem życiowym jest “być, nie mieć”. Szara i srebrna karoseria jest również symbolem godności, tradycji i dojrzałości. Jednocześnie wnioskujemy, że bywasz ostrożny i chętnie idziesz na kompromisy. Chusteczki do czyszczenia kokpitu pomogą Ci w codziennym osiąganiu swojego zen!

Pozytywny niebieski

Jeśli masz niebieski samochód, jesteś osobą pogodną i optymistycznie nastawioną do świata. To nas nie dziwi – niebieskie samochody wesoło wyróżniają się na tle ponurej ulicy. Jako posiadacz auta w kolorze nieba jesteś współczujący, stabilny, uczciwy i spokojny. Co więcej, kierujesz się wyznawanymi przez siebie mądrościami życiowymi, obserwując z zainteresowaniem wszystko wokół. Nic dziwnego, że płyn do mycia szyb to Twój największy sprzymierzeniec!

Elegancki czarny

Czarny niezmiennie kojarzy nam się z luksusem i wyrafinowaniem. Jest jak elegancki garnitur i najdroższe perfumy. Jeśli Twój samochód ma czarny kolor, lubisz robić wrażenie na otoczeniu i czujesz dumę z tego, co osiągnąłeś. Jednocześnie nie dążysz do wywołania szumu wokół własnej osoby – zamiast tego wolisz budować wrażenie tajemniczości. Czarne auto to również znak, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się odświeżacz powietrza Dr. Marcus o zapachu Black, który zachwyca wyważonymi, perfumeryjnymi nutami.