Jak pozbyć się zapachu dymu tytoniowego w samochodzie?

Palenie papierosów szkodzi. Nie tylko samym palaczom, ale i osobom w ich otoczeniu. A co z paleniem w czasie jazdy samochodem? Charakterystyczny i intensywny zapach dymu papierosowego to nie tylko zmora kierowców kupujących auto „z drugiej ręki”, ale również kierowców-palaczy i ich niepalących współpasażerów. Osobom palącym odmówienie sobie papierosa w trakcie jazdy często przychodzi z wielkim trudem lub zwyczajnie się nie udaje. Palacze nierzadko twierdzą, że dzięki paleniu papierosa w drodze do pracy czy na spotkanie są bardziej odprężeni i łatwiej im się skupić na tym, co się wokół nich dzieje. Niestety pozwalając sobie na „dymka” w aucie, sprawiasz, że całe wnętrze przesiąka nieprzyjemnym zapachem, którego trudno się później pozbyć. Z czasem staje się to uciążliwe dla wszystkich podróżujących samochodem. Co więcej, jeśli zdecydujesz się kiedyś na sprzedaż auta, w którym regularnie paliłeś papierosy, wszechobecny zapach tytoniu może odstraszyć potencjalnego nabywcę i z pewnością obniży wartość Twojego samochodu.

Zabij zapach tytoniu

Nałóg często bierze górę nad rozsądkiem. Jeśli szukasz sposobu, by raz na zawsze pozbyć się nieprzyjemnego zapachu papierosów postaw na sprawdzony odświeżacz samochodowy. Sięgnij po zapach, który pozwoli Ci skutecznie rozprawić się z przykrą wonią , nawet tak intensywną i trwałą jaką jest woń papierosów. Wybierz LUCKY TOP Cedar Wood. Niebanalny design zawieszki będzie ciekawym dodatkiem do wnętrza Twojego samochodu, natomiast orzeźwiający zapach drewna cedrowego zneutralizuje nieprzyjemny zapach, który pozostawiły po sobie papierosy. Postaw na sprawdzony odświeżacz, który nie tylko maskuje niepożądane aromaty, ale również pozwoli je skutecznie wyeliminować. Zapach zawiera esencję francuskich perfum i został stworzony na bazie autorskich receptur Dr.Marcus. Powieś LUCKY TOP na lusterku wstecznym i ciesz się przyjemnym dla oka designem zawieszki oraz wnętrzem pachnącym świeżością.

Tylko od Ciebie zależy, gdzie i kiedy użyjesz zapachu samochodowego Cedar Wood. LUCKY TOP idealnie sprawdzi się nie tylko w samochodzie, ale w każdym innym miejscu, gdzie prześladuje Cię nieprzyjemny zapach dymu papierosowego, na przykład w domu czy w biurze. Zastosuj LUCKY TOP Cedar Wood wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Odpowiednio dobrany, sprawdzony i orzeźwiający zapach rozwiąże problem brzydkich zapachów w Twoim otoczeniu!