Dziecko w samochodzie - rozwiązania dna najmniejszych pasażerów

Jeśli jesteś dumnym tatą, z pewnością przyznasz, że Twój samochód jeszcze nigdy nie był tak przydatny. Dobrze wiesz, że nie ma wygodniejszego rozwiązania na przewożenie szkraba z punktu A do B, ani też lepszego schowka na wózek i nosidełko naraz! Jak sprawić, by wnętrze auta było przestrzenią jeszcze bardziej przyjazną dziecku? Sekret tkwi w odpowiednich gadżetach!

Pozycja obowiązkowa

W aucie każdego rodzica powinien obowiązkowo znaleźć się fotelik dla dziecka. Tylko takie rozwiązanie zagwarantuje ochronę życia i zdrowia Twojej pociechy podczas ewentualnej stłuczki czy poważniejszego wypadku. Fotelik jest również niezastąpiony w trakcie samej podróży, zapewniając utrzymanie berbecia na miejscu.

Czas na cień

Słońce wpadające przez okna samochodu może niejednokrotnie rozdrażnić malucha, zakłócić jego spokojny sen lub po prostu sprawić, że się zgrzeje. Zmartwienie gotowe! Stwórz w samochodzie zacienioną i przyjemną przestrzeń, zakrywając szyby gotowymi osłonkami. Wygodne przyssawki pozwolą na szybki montaż, a kolorowy wzór z pewnością rozweseli i zainteresuje najmniejszego pasażera!

Czystość pod ręką

Z pewnością dobrze już wiesz, że dziecko oznacza… brudzenie. W samochodzie nie ma od tego wyjątków, toteż kaszka na tapicerce, soczek na gumowych dywanikach lub rozlana czekolada są tylko kwestią czasu. Aby szybko uporać się z plamami i klejącymi dłońmi, wrzuć do schowka chusteczki do czyszczenia tapicerki i nawilżane chusteczki, którymi przetrzesz dłonie. Szybko nam podziękujesz!

A co to tak pachnie?

Nic tak nie pobudza dziecięcej ciekawości, jak słodkie, kojarzące się z łakociami zapachy! Właśnie dlatego odświeżacz powietrza o zapachu gumy balonowej lub czekolady z bananem będą świetnym umilaczem czasu podróży. Zawieś kolorowe odświeżacze samochodowe pod lusterkiem lub na kratce wentylacyjnej, a nie będziesz musiał długo czekać na wybuch szczerej radości swojego malucha!