Auto bez brzydkich zapachów

Przekąski o intensywnym smaku, zabrudzona tapicerka, wylany olej silnikowy lub przewożony w bagażniku pies mogą skutecznie zepsuć zapach unoszący się w samochodzie. Wiemy, jak pozbyć się nieprzyjemnej woni w aucie!

Wypełnij samochód pięknym zapachem!

Używany na co dzień samochód jest narażony na szereg zabrudzeń. Niestety nie da się uniknąć wszystkich z nich. Co więcej, auto ma za zadanie służyć swojemu właścicielowi w wielu sytuacjach, a nie być jedynie oglądanym z dystansu eksponatem. Nic zatem dziwnego, że przewożone w jego wnętrzu rzeczy mogą zostawić po sobie trwały, niezbyt przyjemny zapach. Poza usunięciem źródła swądu, należy jak najszybciej spryskać wnętrze auta środkiem pochłaniającym zapachy. Absorber Dr. Marcus skutecznie zneutralizuje niepożądane nuty i stworzy świetną podstawę do wprowadzenia swojego ulubionego aromatu.

Wiosenny aromat na zawołanie

Dobrej jakości zapach samochodowy pozwoli nie tylko całkowicie odmienić powietrze unoszące się w aucie, ale także znacznie poprawić nastrój kierowcy. Wybrany odświeżacz powietrza z pewnością doda energii i pozwoli się bardziej skoncentrować na drodze. To jednak nie koniec zalet! Zapachy samochodowe Dr. Marcus jednocześnie zamaskują kolejne, przykre zapachy, które mogą pojawić się w aucie wraz z nieuważnymi pasażerami, aromatycznym prowiantem czy pupilem, który dopiero co wykąpał się w stawie. Najlepszy efekt pachnącego auta można uzyskać, decydując się nie na jeden, a na dwa odświeżacze samochodowe o zupełnie innych kompozycjach. Dzięki temu wnętrze auta będzie zaskakiwać pięknym zapachem, a w unoszącym się powietrzu już na dobre zagości dobry klimat!