DrMacrus

NagrodyNagrody i wyróżnieniaGodło Najwyższa Jakość Quality International 2016

Już po raz drugi firma Dr.Marcus International została laureatem Godła Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Produkt – samochodowe odświeżacze powietrza. Organizatorzy: Forum Biznesu i Biznes Trendy realizują program konkuowy pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacji oraz Uniweytetu Ekonomicznego w Krakowie - Katedry Zarządzania Jakością.

Certyfikat ISO 9001:2008 dla Dr.Marcus International

Firma Dr.Marcus International otrzymała w roku 2015 Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. dotyczący Systemu Zarządzania Jakością związaną z produkcją, projektowanie i konfekcjonowaniem samochodowych odświeżaczy powietrza.

Certyfikat ważny jest do 9 listopada 2018 i potwierdza tym samym iż firma Dr.Marcus International działa zgodnie z najwyższymi międzynarodowym standardami funkcjonowania przedsiębiotw. Jej produkty spełniają wysokie wymagania klientów na całym świecie, a producent gwarantuje ich wysoką jakość i powtarzalność.

Godło Najwyższa Jakość Quality International 2014

Godło Najwyższa Jakość Quality International zostało przyznane firmie Dr.Marcus w 2014. Tym samym po raz kolejny potwierdzono wysoką jakość naszych produktów. Ogólnopolski program konkuowy, realizowany jest pod patronatem Ministetwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego inicjatorem są: Forum Biznesu i Biznes Trendy.

Grand Prix Laur Koumenta 2014

Firma Dr.Marcus International otrzymała w styczniu 2014 nagrodę Grand Prix Laur Koumenta. To ogólnopolski plebiscyt najlepszych marek i wyznacznik najpopularniejszych z nich na rynku. Otrzymanie Godła Grand Prix Laur Koumenta to najwyższe wyróżnienie dla firmy i potwierdzenie postrzegania jej produktów przez klientów, jako wyrobów godnych zaufania.Gazele Biznesu 2012

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Firma Dr.Marcus International została laureatem konkuu w roku 2012.

Autorzy rankingu nagradzają firmy, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Ranking Gazele Biznesu co roku przygotowuje dziennik ekonomiczny "Pulsu Biznesu", a jego celem jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Złote Godło - Laur Klienta

Dr.Marcus International został nagrodzony złotym godłem ogólnopolskiego konkuu Laur Klienta 2010 w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

Jest to wyróżnienie przyznane głosami polskich koumentów, które potwierdziły, że produkty oferowane przez firmę Dr.Marcus są liderami w swojej kategorii.Złoty Laur Klienta

Laur Klienta to największy ogólnopolski konku koumencki, który wyłania każdego roku najpopularniejsze produkty i marki w wielu kategoriach.

Daje on odpowiedź, które produkty i usługi są najpopularniejsze i cieszą się największym zaufaniem klientów.

W 2009 roku firma Dr.Marcus International otrzymała wyróżnienie w kategorii samochodowych odświeżaczy powietrza.

Stacja Benzynowa


Profesjonalny miesięcznik „Stacja Benzynowa" skierowany do branży paliwowej wyróżnił produkty oferowane przez Dr.Marcus International w kategorii „Kosmetyki i akcesoria samochodowe".Koumencki konku jakości produktów „Najlepsze w Polsce" -The Best in Poland"

„Najlepsze w Polsce" – „The Best in Poland" to Koumencki Konku Jakości Usług z wieloletnią tradycją promujący firmy i produkty uznane przez koumentów za najbardziej wiarygodne.

Godło „Najlepsze w Polsce" jest usankcjonowane przez Komisję Europejską, jest ono gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług i najwyższej jakości obsługi klienta.

Koumencki konku jakości produktów

„Dobre bo polskie".

Firma Dr.Marcus International otrzymała prawo oznaczania swoich produktów godłem „Dobre, bo polskie" organizowanym przez Wielkopolską Fundację Żywnościową.

W konkuie zwycięzców typują sami koumenci, czyli osoby które same na co dzień kupują i używają nagradzane produkty.

Nagrody przyznawane są za najwyższą jakość produktów spełniających oczekiwania i wymagania klientów.Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej.

Firma Dr.Marcus International jest laureatem regionalnego szczebla konkuu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" organizowanej przez oddział Państwowej Ipekcji Pracy.

Celem konkuu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, w tym ipirowanie firm do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy.